Zarządzanie profilem użytkownika w serwisie ENERGA24

Jak zmienić dane użytkownika w serwisie ENERGA24?

Dane klienta

To bardzo ważne, by dane, które wprowadziłeś do serwisu ENERGA24, były zawsze aktualne. Pamiętaj, by aktualizować je na bieżąco, zagwarantuje to Tobie najwyższą jakość obsługi sprzedaży energii elektrycznej do Twojego domu.

Dane adresowe i Punktów Poboru Energii (PPE)

W tym miejscu wypełnij dane adresowe dla poszczególnych Punktów Poboru Energii, które posłużą do korespondencji związanej z obsługą klienta.

Dane kontaktowe

Wszystkie dane kontaktowe edytować można w zakładce E-MAIL I TELEFONY. To bardzo ważne, byś zadbał o aktualność wprowadzonych informacji. Posłużą one m.in. przypominaniu zapomnianego hasła do serwisu ENERGA24.

Jak zmienić login i hasło użytkownika w serwisie ENERGA24?

W zakładce HASŁO I LOGIN możesz w dowolnym momencie zmienić dane, którymi logujesz się do serwisu ENERGA24. Pamiętaj, że w przypadku, gdy zapomnisz jakimi danymi logujesz się do serwisu, możesz skorzystać z opcji przypominania w oknie logowania po wejściu na stronę 24.energa.pl.

Jak ustawić powiadomienia sms/email w serwisie ENERGA24?

Powiadomienia to rozwiązanie przygotowane z myślą o najwyższej jakości obsługi naszych klientów. Wprowadź poniżej numer telefonu i adres e-mail, na który chcesz otrzymywać powiadomienia w wyszczególnionych przypadkach.
W Widoku Głównym kliknij przycisk EDYTUJ SWOJE DANE, następnie kliknij POWIADOMIENIA. Kliknij j EDYTUJ i wprowadź dane. Zmiany potwierdź przyciskiem ZAPISZ.

Jak przełączyć konto w serwisie ENERGA24?

Jeśli posiadasz więcej niż jedno konto, to możesz dowolnie przełączać się między nimi wykorzystując menu Zmień/dodaj konto, które znajdziesz w górnym prawym serwisu.
Po rozwinięciu listy kliknij w wybrane konto. Z tego miejsca możesz przejść do Zarządzania Kontem.

Jak nadać uprawnienia innej osobie do konta w serwisie ENERGA24?

W ENERGA24 możesz nadać uprawnienia innej osobie do korzystania z Twojego konta, w zakresie, który sam określasz. W tym celu kliknij DODAJ UŻYTKOWNIKA.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz również usunąć taki dostęp, wybierając danego użytkownika z listy i klikając USUŃ DOSTĘP.

Aby zarządzać uprawnieniami kliknij przycisk EDYTUJ SWOJE DANE a następnie przejdź do zakładki UPRAWNIENIA.